no-img
پروژه عمران | پروژه معماری

نورمن فاستر مردی به شكوه ساختمانهايش - پروژه عمران | پروژه معماری


پروژه عمران | پروژه معماری
فایل های ویژه

ادامه مطلب

قالب
نورمن فاستر مردی به شكوه ساختمانهايش
zip
۱۳۹۳/۰۵/۳۱

نورمن فاستر مردی به شكوه ساختمانهايش


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نورمن فاستر مردی به شكوه ساختمانهايش

دانلود مقاله نورمن فاستر,دانلود رایگان مقاله نورمن فاستر,زندگی نامه نورمن فاستر,نورمن فاستر معمار بزرگ,آثار معماری نورمن فاستر,دانلود پاورپوینت زندگی نامه نورمن فاستر, بیوگرافی نرمن فاستر, دانلود پاورپوينت ,دانلود پاورپیونت آماده,دانلود پاورپوینت معماری,
دانلود پاورپوینت زندگی نامه نورمن فاستر

سر لرد نورمن فاستر در سال ۱۹۳۵ در منچستر انگليس در خانواده اي فقير به دنيا آمد شايد به آن زمان ميان بچه هاي متولد شده در پايين شهر منچستر اتقاقي زياد بزرگ نيافتاده بود پسري باموهايي مشكي به دنيا آمده بود  اما امروز نورمن فاستر  بزرگترين معمار بريتانيا ست او حتي چهره سياسي و اجتماعي بسيار خوبي در بين احزاب سياسي و اجتماعي دارد . از دلايل موفقيت او ميتوان بهره بردن او از چشماني مكانيكي و رويايي بي حد وحصر و بي پايان  را مي توان بر شمرد . امروز همان پسري كه در كه در منطقه فقير نشين منچستر به دنيا آمده بود مردي شده با مقياسي جهاني مردي كه همه او را به شكوه و عظمت در خاطر جاي دادند  درست مانند ساختمانهايش.
در سن ۲۱ سالگي او بورس تحصيلي را در معتبرترين مدرسه معماری جهان مدرسه معماري يل(Yale University) به خود اختصاص داد تا با رفتن به سرزمين آمال سپيد ايالات متحده گام در راهي نهد كه آينده ان روشن بود مدرسه معماري يل جايي بود كه بيشترين تاثير را در ديدگاه  نورمن گذاشت البته مدرسه اي  كه شايد چندان خاطرات خوشي را مرد طلايي ريبيا (RIBIA ) امروز در خاطر نداشته باشد . نورمن جوان منچستري  در يل بود كه با ريچارد راجرز فلورانسي  آشنا شد  او به همراه ودي و سوزي گروهي را در يل درست كردند به نام گروه ۴ . گروهي از جواناني كه در ان زمان اين گروه عمده كارشان پيرامون مدرنيته اي بود كه پنجه  در  معماري آن زمان افكنده بود مي‌گذشت . بعد ها نورمن با وندي ازدواج كرد و ريچارد با سوزي اين گروه كوچك تا سال ۱۹۶۷ در لندن  كه دفتر معماري فاستر و همكاران راه افتاد  به بقاي خود ادامه داد.

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد نورمن فاستر فایل word و قابل ویرایش آن را در ادامه دانلود نمایید.

عنوان: نورمن فاستر مردی به شكوه ساختمانهايش
فرمت: word
حجم: ۱٫۵۸MB
صفحات: ۴۰ صفحه

برای دریافت پاورپوینت آماده نورمن فاستر اینجا کلیک کنید

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


موضوعات :
معماران بزرگ

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *